26.04.2018 r. Test z OPERON-u. Konkurs Piosenki Papiesko-Religijnej.

Utworzono dnia 28.04.2018

Test z OPERON-u

26 kwietnia trzecioklasiści pisali test przygotowany przez wydawnictwo OPERON. Uczniowie sprawnie pracowali najpierw nad matematyczną, następnie polonistyczną częścią testu rozwiązując zadania, które w przeciwieństwie do wychowawczyni, ocenili jako łatwe. Teraz wszyscy, dzieci jak i wychowawczyni - Iwona Czertowicz muszą cierpliwie poczekać na wyniki.

Konkurs Piosenki Papiesko-Religijnej

Małgosia Tomaszewska (VII kl.), Agatka Dordzik (VI) oraz Gabrysia Tomczak (kl. V) wzięły udział w Konkursie  Piosenki Papiesko - Religijnej organizowanym przez Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Starym Dzierzgoniu. Jury, w składzie którego znalazł się m.in. ks. dziekan Antoni Myjak, dyrektor Bibliotecznego Centrum Kultury- Sławomir Buzanowski, kierownik GOPS, miało nie lada kłopot z wytypowaniem laureatów. Pani dyrektor Dominika Kulik, która opiekowała się dziewczynkami zapewniała o dobrej organizacji konkursu. Gabrysia natomiast miała okazję udzielić swojego pierwszego wywiadu redaktorce „Gościa Niedzielnego”. Dziewczyny przygotowane przez p. Elżbietę Sobocińską pięknie reprezentowały naszą szkołę a Agatka wyśpiewała II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

GALERIE:

Konkurs piosenki Papiesko-Religijnej