Bal przebierańców z dynią w tle

Utworzono dnia 07.11.2017

31.10. w sali gimnastycznej w Bruku, odbył się bal przebierańców, podczas którego dzieci i dorośli poprzebierali się w śmieszne jak i straszne stroje. Oprócz tańców do muzyki, którą przygotowali „DJ-e” z klasy VII (Szymon i Kuba), było mnóstwo zabaw nawiązujących do poznanych wcześniej na języku angielskim zwyczajów Halloween. Można było napić się „krwi wyssanej przez wampira”, stworzyć „żywą mumię” przy pomocy papieru toaletowego, który potem posłużył do bitwy na papiery. Odbyła się także prezentacja strojów i inne zabawy ruchowe, wśród których ogromnym powodzeniem cieszyły się „muzyczne figury”. Najmłodsi chętnie korzystali z możliwości pomalowania twarzy albo kolorowanek, przygotowanych właśnie z myślą o przedszkolakach. Wszystkim podobała się sceneria: wydrążone dynie, pająki i czarownice… i nawet sprzątanie papierów po zabawie stało się… kolejną zabawą. Pani Basia Chwesiuk dodatkowo przygotowała dla dzieciaków słodkie co nieco (cukierki i lizaki). Razem z p. Magdaleną Komorowską i p. Ewą Antonowicz panie przygotowały udaną imprezę - kolejny pozytywny efekt współpracy świetlicy wiejskiej ze szkołą w Bruku. Dziękujemy za wspólną zabawę i pomoc w jej zorganizowaniu.

Bal przebierańców z dynią w tle

Utworzono dnia 09.11.2017, 18:13