Biegi na orientację

Utworzono dnia 03.10.2017

W sobotę, 30 września w lesie pod Dzierzgoniem odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Sztumskiego i V Mistrzostwa Gminy Dzierzgoń w Biegu na Orientację.

Szkołę w Bruku reprezentowało czternaścioro uczniów. W kategorii dziewcząt do lat 10 Nikola Kolasa   z klasy IV zajęła II miejsce, w kategorii chłopców w tym samym wieku - Gabryś Mackiewicz   z klasy IV - I miejsce, Hubert Tomczak (kl. IV) - III miejsce (Konrad Krojec   i Krystian Gałucha byli tuż za nim). W kategorii chłopców do lat 13 Szymon Górczyński i Kacper Chwesiuk dobiegli do mety na 4 i 5 pozycji. Jak widać, rywale podciągnęli się od roku ubiegłego… a tymczasem wszyscy uczestnicy spędzając sobotę na sportowo świetnie się bawili.

Biegi na orientację

Utworzono dnia 03.10.2017, 20:54

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.