Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Pierwszoklasistów

Utworzono dnia 16.10.2017

W piątek 13 października świętowaliśmy dwa wydarzenia: przypadający na sobotę            14 października Dzień Edukacji Narodowej oraz pasowanie pierwszoklasistów. Pani dyrektor Dominika Kulik przywitała wszystkich zebranych, wśród których znaleźli się emerytowani pracownicy szkoły, rodzice pierwszoklasistów, wiceburmistrz Dzierzgonia - pani Alicja Podlewska , sołtys Bruku - pan Mieczysław Link oraz przewodniczący Rady Rodziców - pan Piotr Tomczak. Zarówno pani dyrektor jak i zaproszeni goście złożyli obecnym i emerytowanym pracownikom szkoły okolicznościowe życzenia i podziękowania za trudną i odpowiedzialną pracę z dziećmi. Były też kwiaty od Rady Rodziców, pana sołtysa i naszych uczniów, którzy pod okiem p. Sebastiana Cierlickiego i p. Agnieszki Roszkowskiej przygotowali część artystyczną. Po części dedykowanej dorosłym przedstawicielom szkoły, niepodzielnie uwaga wszystkich przeniosła się na najmłodszych. Po rewelacyjnym, odważnym występie przed tak liczną publicznością, pierwszoklasiści z przejęciem złożyli ślubowanie i zostali oficjalnie mianowani przez Panią Dyrektor na uczniów Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Bruku. Po części oficjalnej pierwszaki      i emerytowani pracownicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, za który dziękujemy niezawodnym Rodzicom.

Dzień Edukacji Narodowej i Ślubowanie Pierwszoklasistów

Utworzono dnia 16.10.2017, 19:42