Dzień Matematyki

Utworzono dnia 15.03.2017

14 marca obchodziliśmy Dzień Matematyki, która nie tylko w szkolnym przedstawieniu uchodzi za królową nauk. Najpierw obejrzeliśmy inscenizację w wykonaniu uczniów klasy IV i VI,       w której Jaś i Małgosia (główni bohaterowie) przekonali się, że warto uczyć się tego przedmiotu i nie jest on taki straszny, jakby się mogło wydawać. Po występach przeznaczonych dla całej szkoły, młodsze klasy kontynuowały swoje lekcje, natomiast klasy IV, V i VI wzięły udział w drużynowych potyczkach matematycznych. Losowo ustalone zespoły odpowiadały na przygotowane pytania      i rozwiązywały zadania matematyczne. Duch sportowej rywalizacji udzielił się wszystkim a ciekawe łamigłówki dostarczyły dobrej zabawy. Występy i zawody matematyczne przygotowały panie Ewa Antonowicz i Halina Jankowska - Wójcik.

Dzień Matematyki

Utworzono dnia 16.03.2017, 08:42