Dzień Otwarty za nami

Utworzono dnia 12.03.2019

12 marca, w Dzień Otwarty przybyli do naszej szkoły rodzice z przedszkolakami. Pani dyrektor Dominika Kulik przywitała gości, zaprosiła do obejrzenia prezentacji multimedialnej poświęconej naszej placówce przy słodkim poczęstunku i oprowadziła po szkole. Była to okazja, by dobrze obejrzeć klasy, ich wyposażenie dydaktyczne, poznać pracowników. Chyba nikt nie zaprzeczy, że po niedawnych remontach, tak sale lekcyjne, jak i korytarze wyglądają bardzo ładnie. Gdy pani dyrektor oprowadzała przybyłych, dzieciaki ze starszymi kolegami dokazywały w Sali gimnastycznej, gdzie pan Sebastian Cierlicki przygotował dla nich kilka atrakcji sportowych. Uczniowie wręczyli przedszkolakom na pożegnanie małe upominki, które samodzielnie przygotowali specjalnie dla nich. Jesteśmy przekonani, że rodzinna wręcz atmosfera i dobre warunki lokalowo-dydaktyczne są mocnym argumentem przemawiającym za wyborem właśnie naszej szkoły na miejsce nauki przyszłych pierwszoklasistów.

DZIEŃ OTWARTY

Utworzono dnia 12.03.2019, 17:27