Festyn Rodzinny

Utworzono dnia 03.06.2017

1 czerwca w naszej szkole było gwarno i radośnie. Na szkolne boisko przybyli nie tylko nasi uczniowie z  rodzinami, ale także młodsze dzieci z Bruku ze swoimi opiekunami. Choć to przede wszystkim Dzień Dziecka, przykładem poprzednich lat, uczniowie najpierw uczcili swoich rodziców (z okazji minionego Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca).

Na przybyłych czekało wiele atrakcji: zabawy i konkursy dla dzieci i ich rodziców, malowanie twarzy, cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem dzieci dmuchany zamek oraz niespodzianka(!)- prawdziwy samochód strażacki, do którego można było wsiąść, przymierzyć kask i poczuć się strażakiem. Druhowie z OSP z Żuławki Sztumskiej ( wśród nich  absolwent naszej szkoły) demonstrowali sprzęt gaśniczy i ratunkowy oraz specjalny kombinezon do pracy przy usuwaniu np. roju pszczół. Były pokazy pierwszej pomocy i akcji gaśniczej, co dostarczyło widzom wiele śmiechu, ale też pożytecznych informacji na temat ratowania życia.

Dzięki przychylności rodziców i sponsorów, wszyscy delektowali się pysznymi ciastami i grillowanymi kiełbaskami i choć na co dzień nie nosimy do szkoły słodyczy, tego dnia wszystkie dzieci otrzymały „słodkie conieco” i inne drobne upominki. Wielką radością był też prezent od naszego absolwenta (woli zostać anonimowy) - reprezentacyjne stroje sportowe naszej szkoły na wszelkie wyjazdowe zawody.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Festyn Rodzinny 2017

Utworzono dnia 03.06.2017, 09:09

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.