Festyn Rodzinny

Utworzono dnia 04.06.2018

4 czerwca dzieci, rodzice i pracownicy szkoły podstawowej w Bruku wspólnie bawili się na Festynie Rodzinnym. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia i konkursy. Zwłaszcza przeciąganie liny trzeba było powtarzać wielokrotnie. Dzieci wzorem poprzednich lat zbierały pieczątki za udział w konkursach: muzycznych, zręcznościowych, tanecznych, plastycznych, za które na koniec zabawy mogły sobie wybrać upominki. Podczas całej imprezy można było raczyć się pysznymi cistami i deserami przygotowanymi przez niezastąpionych rodziców (dokończymy je kolejnego dnia ). Podziękowania należą się także pani Jolancie Brzezińskiej, pani Marcie Demko, panu Mariuszowi Hoffmannowi, panu radnemu Mieczysławowi Linkowi, komisji alkoholowej i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób uświetnili naszą uroczystość.

Festyn Rodzinny 2018

Utworzono dnia 04.06.2018, 18:58