Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019

Utworzono dnia 03.09.2018

Mszą Świętą w intencji uczniów i pracowników szkoły rozpoczął się w Bruku nowy rok szkolny. Po uroczystości w kościele wszyscy wypoczęci i gotowi do nauki stawili się w komplecie na apelu w szkole. Pani dyrektor Dominika Kulik w inauguracyjnym przemówieniu przypomniała, że w tym roku szkolnym przypada 70 rocznica powstania szkoły w Bruku, przywitała przybyłych gości, pracowników i uczniów (szczególnie pierwszoklasistów), poinformowała o dokonanych zmianach w szkole (wyremontowane klasy, nowe sprzęty i pomoce), oraz zakreśliła plany dotyczące Uroczystości Poświęcenia Sztandaru, która odbędzie się 26 października. Głos zabrała także Wiceburmistrz Dzierzgonia, pani Alicja Podlewska, która dzieciom życzyła samych piątek i szóstek, by w przyszłości mogły realizować wszystkie plany zawodowe a nauczycielom, by mimo ciągłych zmian w systemie edukacji, czerpali radość z efektywnej pracy z uczniami. Po apelu dzieci spotkały się w swoich klasach z wychowawcami i zapoznały z planem zajęć. Zmotywowani wakacyjnym odpoczynkiem i licznymi słowami zachęty, jesteśmy gotowi do podejmowania nowych wyzwań szkolnych.

Inauguracja Roku Szkolnego 2018/2019

Utworzono dnia 03.09.2018, 20:40