Katarzynkowy konkurs rozstrzygnięty

Utworzono dnia 26.11.2018

W piątek 23 listopada, w przeddzień wspomnienia Katarzyny Aleksandryjskiej - patronki naszej gminy, rozstrzygnięto coroczny konkurs plastyczny. Tematem  na rok 2018 było 730-lecie uzyskania praw miejskich przez Dzierzgoń. Także w tym roku nasi uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody. Nasi reprezentanci, którzy pod okiem pani Olgi Sołdaczuk pojechali do Dzierzgońskiego Domu Kultury, mieli okazję obejrzeć wystawę prac konkursowych i dowiedzieć się, jak się piecze smakowite katarzynki, składali kwiaty i uczestniczyli w zakopywaniu kapsuły czasu pod pomnikiem św. Katarzyny. Młodsze dzieci otrzymały nagrodę zbiorową, a wśród starszych doceniono prace plastyczne Beaty Pawlak, Leny Kulik, Blanki Mackiewicz, Agaty Pietrzak (klasy 4-6) oraz Julii Tomczak w kategorii klas 7-8 i gimnazjum.

Katarzynki

Utworzono dnia 26.11.2018, 21:00