Kawiarenka walentynkowa i bal karnawałowy

Utworzono dnia 15.02.2019

Stali bywalcy pewnie nie mogli doczekać się kawiarenki walentynkowej, która weszła już do kalendarza imprez szkolnych. W tym roku wydarzenie połączone zostało z balem karnawałowym, organizowanym przez świetlicę wiejską. Na gości czekały tańce i konkursy, loteria ze wspaniałymi fantami, photoschop oraz lody i ciasta pieczone przez życzliwe naszym przedsięwzięciom mamy. Rangę imprezy podniosła obecność samego króla Juliana, który jak nikt kocha dobrą zabawę. Odwiedziło nas mnóstwo gości, między innymi p. Jolanta Szewczun – Burmistrz Dzierzgonia i p. Marta Budzińska - dyrektor MOPS-u.

Panie i dzieci napracowały się podczas przygotowywania dekoracji, stolików oraz podczas obsługi imprezy, ale jak zwykle wszyscy stanęli na wysokości zadania.

Kawiarenka walentynkowa i bal karnawałowy

Utworzono dnia 15.02.2019, 12:09

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.