Konkurs plastyczny: „Palcem po mapie…”

Utworzono dnia 09.06.2017

Przedstawicielka Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Dzierzgoń, pani Małgorzata Parafjanowicz dostarczyła do naszej szkoły nagrody dla laureatów konkursu plastycznego pod hasłem: „Palcem po mapie, czyli dokąd na wakacje w Unii Europejskiej”. Ze względu na nieobecność wielu uczniów przebywających na wycieczce w Gdańsku, nagrody zostały wręczone dzieciom dnia 8 czerwca przez panią dyrektor. W kategorii klas I-III zwyciężyła Amelia Langowska z klasy III (to kolejne już zwycięstwo w konkursach plastycznych naszej uczennicy). W kategorii klas IV-VI uczniowie naszej szkoły zajęli II i III miejsce - zdobyli je Michał Nosal z klasy V oraz Łukasz Jasieniecki z klasy IV. Gratulujemy sukcesu! Ponadto niemałe powody do radości mieli inni uczestnicy tegoż konkursu, gdyż organizatorzy zadbali o upominki dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie. Gadżety, zwłaszcza świecące długopisy, bardzo podobały się dzieciakom.

Rozdanie nagród

Utworzono dnia 09.06.2017, 06:35