Konkursy plastyczne - nagrody

Utworzono dnia 12.03.2019

W ostatnich dniach rozstrzygnięte zostały trzy konkursy plastyczne zainicjowane przez panią Olgę Sołdaczuk a ich laureaci nagrodzeni. W konkursie „Strój ludowy”, w którym prace plastyczne dzieci wykonywały wspólnie z rodzicami w ramach międzynarodowego projektu „Piękna nasza Polska cała”, pierwsze miejsce zajął Marko Skoczyński z mamą Barbarą a drugie - Martyna Brzezińska z mamą Joanną. Uczniowie i ich mamy otrzymali nagrody i dyplomy. Gratulacje! Jeszcze w grudniu 2018 roku w naszej szkole został ogłoszony konkurs plastyczny na temat kota. W konkursie można było ukazać kota na przestrzeni wieków, pokazać jego charakter, a także przejawić swoją wrażliwość na potrzeby zwierząt żyjących wśród nas. Oto wyniki konkursu: 1. miejsce - Zuzia Sobczyk kl. V, 2. miejsce – Lena Kulik kl. IV, 3. miejsce – Gabrysia Tomczak kl. VI. Uczennice otrzymały nagrody i dyplomy. Gratulacje! Jak co roku w marcu z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet w naszej szkole Pani Olga Sołdaczuk zorganizowała konkurs plastyczny na „Portret najsympatyczniejszej koleżanki”, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Na konkurs wpłynęło 25 prac. Na wynik w tym konkursie wpłynęły głosy uczniów, a także grona pedagogicznego. 1. miejsce - zajęła Nikola Kolasa z klasy V, 2. miejsce – Agata Pietrzak z klasy V, 3. miejsce – Maja Jasieniecka z klasy II oraz Beata Pawlak z klasy IV. Przyznano także wyróżnienie dla Oliwii Zambrzyckiej z klasy IV. Dodatkowo nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika konkursu otrzymali: Lena Chwesiuk z klasy I, a także Michał Nosal z klasy VII. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe a pozostali uczestnicy – dyplomy i długopisy. Gratulacje!

Konkursy plastyczne - nagrody.

Utworzono dnia 12.03.2019, 17:13