MEMEM W DOPALACZE

Utworzono dnia 28.12.2017

15 grudnia w Dzierzgoniu rozstrzygnięty został konkurs „Memem w dopalacze” ogłoszony przez Młodzieżową Radę Miejską Gminy Dzierzgoń. Przedstawiciele szkół uczestniczyli    w odsłonięciu pod urzędem miasta wykonanego przez młodzież plakatu z hasłami: odpowiedzialność, świadomość, wolność. W sali gimnastycznej szkoły podstawowej w Dzierzgoniu obejrzeli występy szkolnego teatrzyku, grup tanecznych działających przy DOK-u , wysłuchali okolicznościowych pogadanek i przemówień oraz otrzymali upominki za nagrodzone    w konkursie prace. Z naszej szkoły wyróżniono mema Edyty Bober z VII klasy oraz nagrodzono prace uczniów z klasy szóstej: Julii Tomczak (III miejsce) i Michała Nosala (II miejsce). Oprócz innych upominków, wszyscy laureaci otrzymali koszulki z nadrukiem swoich prac konkursowych, po ubraniu których jeszcze raz mogli przekazać swój sprzeciw wobec tych, którzy używają i rozprowadzają dopalacze.

Memem w dopalacze

Utworzono dnia 28.12.2017, 18:35