Otwarcie remizy strażackiej

Utworzono dnia 28.09.2017

27 września delegacja z naszej szkoły uczestniczyła w doniosłym wydarzeniu gminnym. Tego dnia oddano w użytkowanie strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dzierzgoniu rozbudowaną i zmodernizowaną remizę. Zarówno podczas mszy świętej, jak i uroczystości poświęcenia nowego budynku padło wiele słów uznania pod adresem „rycerzy świętego Floriana” jak i celowości podjętej inwestycji. W programie znalazł się czas na podsumowanie konkursu plastycznego „Strażakiem być” i wręczenie nagród dla autorów najlepszych prac. Zasługujące na nagrodę rysunki w szkole w Bruku wg komisji wykonali: Julia Tomczak (laureatka z VI klasy), Amelia Langowska z kl. IV - I miejsce, Agata Pietrzak z kl. IV - II miejsce, Gabriela Tomczak z klasy V - III miejsce. Wśród młodszych dzieci I miejsce zajął Julian Skowroński (I kl.), II miejsce - Lena Kulik (III kl.), III miejsce - Tomasz Pietrzak (III kl.). Oprawioną w ramkę pracę Julii Tomczak, pani dyrektor Dominika Kulik wraz z życzeniami wręczyła strażakom jako prezent do nowej remizy, pozostałe prace wszyscy mogli obejrzeć na wystawie podczas zwiedzania świeżo oddanego obiektu.

Otwarcie remizy strażackiej

Utworzono dnia 30.09.2017, 09:58