PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW I PRZYJACIÓŁ SZKOŁY W BRUKU

Utworzono dnia 09.11.2017

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom prywatnym oraz instytucjom,  które wsparciem finansowym bądź rzeczowym jak również poświęconym czasem i pracą na rzecz szkoły przyczyniły się do uświetnienia Uroczystości Nadania Imienia Wandy Chotomskiej Szkole Podstawowej w Bruku. Jak wiadomo budżet  szkolny nie pozwala na wiele, ale spotkaliśmy się z życzliwością i pomocą wielu ludzi dobrej woli, którzy wsparli nas w przygotowaniu tej imprezy na wysokim poziomie.

,,Pewnego przyjaciela poznaje się w niepewnej sytuacji”

(Cyceron)

Powyższe motto dedykujemy naszym dobroczyńcom:

Dariuszowi Zdunkowi (Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe KAMI),  Rejonowemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji w Dzierzgoniu, Bankowi Spółdzielczemu w Dzierzgoniu, PPUH Agro – Piaski Eksport-Import SP. ZOO Piaski Sztumskie, Krzysztofowi Czałpińskiemu (Usługom Transportowym Daria Dzierzgoń), Chemiland-owi Sp.zoo Lubochowo, Łukaszowi Lenart (Lenar-Bud Usługi Ogólnobudowlane Dzierzgoń), Mieczysławowi Linkowi – Sołtysowi wsi Bruk, Jolancie Brzezińskiej (sklep „U Joli”), Katarzynie Mackiewicz, Marii Skrzypskiej (Kwiaciarnia „U Marysi”), Mirosławowi Procykowi MDM, Jarosławowi Drwiędze oraz uczniom i opiekunom Zespołu Szkół im. C.K. Norwida z Dzierzgonia, Mariuszowi Hoffmannowi, Teresie Krajewskiej, Wandzie Mackiewicz, Ewie Zajda i Teresie Kurszewskiej (Stowarzyszenia Razem dla Bruku), Sławomirowi Buzanowskiemu, Annie Capek,  Januszowi Kulik, Barbarze Chwesiuk, Celinie Koteckiej, Ewelinie Bober, Monice Ropińskiej, Joannie Rzepeckiej, Iwonie Krojec, Marcie Bareja, Pawłowi Chwesiukowi, Kajetanowi Antonowiczowi, Karolowi Sobocińskiemu.

Bardzo cenną jest dla nas Państwa wola współpracy z nami.

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa... wtedy proste „dziękujemy” zawiera wszystko,

co chcemy wyrazić, dlatego jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za okazane wsparcie.

Dyrekcja, Pracownicy, Uczniowie i Rodzice

Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej