Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Utworzono dnia 04.09.2017

4 września rozpoczęliśmy rok szkolny w placówce, która odtąd z dumą nosi imię Wandy Chotomskiej. W związku z tym wydarzeniem zaopatrzyliśmy się w nową tablicę informacyjną na zewnętrzną ścianę budynku i duży plakat z logo naszej szkoły. Przybyłych na uroczystość powitała pani dyrektor Dominika Kulik oraz pani Wiesława Grzegowska delegowana do naszej placówki przez panią burmistrz Elżbietę Domańską. Pani dyrektor poinformowała o zmianach związanych    z reformą oświaty i przedstawiła nauczycieli nowych przedmiotów w klasie VII. Obie panie motywowały zarówno uczniów jak i nauczycieli do nowych wyzwań, jakie niesie z sobą nowy rok szkolny. Po przemówieniu pani dyrektor oraz naszego gościa, uczniowie po raz pierwszy oficjalnie wykonali hymn szkolny - piosenkę autorstwa Wandy Chotomskiej z muzyką Włodzimierza Korcza pt: „Rozkołysz pieśnią świat”.

Na naszych nowych uczniów z klasy pierwszej czekała gruntownie wyremontowana klasa. Dzięki hojności sponsorów odświeżona została w dużym stopniu sala gimnastyczna (pomalowano ściany, wymieniono lampy, polakierowano i wycyklinowano podłogę) oraz daszek nad wejściem szkoły.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Utworzono dnia 04.09.2017, 19:23