Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sukcesy w Czerninie

Utworzono dnia 02.03.2020

Tenis stołowy - to dyscyplina, która wśród naszych uczniów cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i dostarcza wiele powodów do dumy samym uczniom, jak i ich opiekunom. Tak też było w sobotę 29 lutego w Czerninie. Podczas Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Jonatana w ramach Grand Prix Sztumu 2019/2020, wielu naszych uczniów poprawiło swoje dotychczasowe rezultaty a kilkoro z nich stanęło na podium. Nikola Kolasa z klasy VI zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej i dodatkowo okazała się najlepszą zawodniczką spośród wszystkich dziewcząt biorących udział w turnieju. Michał Skurtys także zdobył złoty a Mateusz Nosal - srebrny medal. Dotychczasowa klasyfikacja uczniów naszej szkoły w turnieju, przedstawia się następująco:

Dziewczęta 2005 i młodsze: (startowało 16 dziewcząt w turnieju)

Amelia Langowska - V;

Chłopcy 2007 i młodsi: (startowało 12 zawodników)

Michał Skurtys - I,

Mateusz Nosal - II,

Gabryś Mackiewicz - IV,

Krystian Gałucha - VI,

Hubert Tomczak - VIII,

i najmłodszy z uczestników - Maksymilian Cierlicki – XI miejsce;

Chłopcy 2005- 2006 i młodsi: (12 zawodników)

Michał Nosal - V miejsce;

To kolejny wspaniały występ naszych uczniów w Czerninie. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za emocje, jakich nam dostarczają a panu Sebastianowi Cierlickiemu oraz Rodzicom za zaangażowanie, dzięki któremu dzieci mogą brać udział w zawodach. Gratulujemy sukcesów.