Wycieczka do ZOO

Utworzono dnia 12.06.2018

7.06 panie Iwona Czertowicz i Maria Chrześcijańska zorganizowały wycieczkę do ZOO dla swoich wychowanków (klasy trzeciej i pierwszej), którą zasiliło kilku uczniów z klas starszych. Z wychowawczyniami w ramach wsparcia opiekuńczego na czas wyjazdu pojechała pani Dominika Kulik. Dzieci wyjechały ok. godziny 9.00, gdyż przed wyjazdem zawsze zapraszamy odpowiednie służby, by sprawdziły sprawność autokaru. Od godziny 11 dzieci oglądały już z zainteresowaniem wybiegi i pawilony pełne bardziej lub mniej egzotycznych zwierząt w oliwskim ogrodzie zoologicznym. Wzbogacone o nowe wiadomości o zwierzętach i moc pamiątek, bez których wyjazd nie byłby kompletny, dzieci zjadły na miejscu posiłek i lody po czym zmęczone, lecz zadowolone wróciły do domów.

Wycieczka do ZOO

Utworzono dnia 08.06.2018, 21:31