Wyjazd na sztukę teatralną

Utworzono dnia 17.01.2018

W poniedziałek 15 stycznia mieliśmy niewątpliwą przyjemność obejrzeć dwa przedstawienia teatralne. Najpierw klasa I i III oglądały „Karolcię” a później starsze klasy „Opowieść Wigilijną”. By spotkać się z bohaterami lektur Marii Kruger oraz Karola Dickensa w adaptacji i wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie, udaliśmy się do Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza w Malborku. Choć sztuki odegrane zostały na niewielkiej scenie w auli tamtejszej szkoły, profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, dekoracje i kostiumy sprawiły, że poczuliśmy się jak w prawdziwym teatrze. Oczywiście gra aktorska dopełniła całości przenosząc nas w świat fantastycznych przeżyć bohaterów i przypominając niedawną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Takie spotkania z lekturami szkolnymi preferuje większość uczniów, więc można rzec, połączyliśmy przyjemne z pożytecznym.

Wyjazd na sztukę teatralną

Utworzono dnia 17.01.2018, 21:19

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.