Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Utworzono dnia 24.06.2017

23 czerwca po mszy świętej na zakończenie Roku Szkolnego, jak we wszystkich szkołach w kraju, także i w szkole w Bruku rozpoczęła się uroczystość, która zgromadziła odświętnie ubranych uczniów, rodziców i nauczycieli. Po odśpiewaniu hymnu przez społeczność szkolną, pani dyrektor przywitała wszystkich zebranych i wygłosiła okolicznościowe przemówienie, w którym odniosła się do dokonań uczniów, pracy nauczycieli oraz działań rodziców wspierających tak dzieci, jak i naszą placówkę. Po przemówieniu, wychowawcy wręczyli świadectwa najlepszym uczniom oraz nagrody za szczególne osiągnięcia. Po gratulacjach przyszedł czas na krótki występ szóstoklasistów na temat wakacji a po nim, już w klasach, wychowawcy rozdali pozostałe świadectwa, pożegnali się ze swoimi wychowankami udzielając im kilku przestróg w kwestii bezpieczeństwa podczas wakacyjnych zabaw i podróży. Niektóre klasy z wychowawcami przedsmak wolnego przypieczętowały jeszcze wspólnym wyjściem na lody i… już WAKACJE!

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Utworzono dnia 23.06.2017, 20:08