Kwiecień 2012

Utworzono dnia 01.04.2012

Wiosna w Szkole w Bruku

Kwiecień obfitował w różne konkursy, niektóre z nich zakończyły się dla nas pomyślnie, inne bez większych sukcesów.
Czworo uczniów otrzymało nagrody w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Koło Łowieckie „Cyranka” w Sztumie, są to: Michalina Mątecka, Ania Capek, Martyna Mirończuk i Adam Sołdaczuk. Serdecznie Im gratulujemy.

W czasie marcowego Gminnego Turnieju BRD nasza drużyna w składzie: Ania Capek, Ola Tomczak , Przemek Klemarczyk  i Sebastian Cierlicki zajęła I miejsce. Podczas powiatowej edycji  BRD w Czerninie, po bardzo zaciętej i wyrównanej walce, zdobyliśmy V miejsce.

Zuzanna Antonowicz i Ola Jasieniecka z kl. V zajęły III miejsce w Powiatowym Konkursie Mitologicznym. Pani Ewie Antonowicz i dziewczynkom składamy gratulacje.
29 marca uczniowie klasy III „zdawali” swój pierwszy egzamin – pisali próbny sprawdzian zorganizowany  przez wydawnictwo Operon. Wyniki poznamy pod koniec maja.

3 kwietnia – jeden z ważniejszych dni w szkole. Szóstoklasiści piszą sprawdzian będący podsumowaniem ich sześcioletniej pracy. Zadania chyba nie były trudne, ale sprawiły naszym uczniom sporo kłopotów. Miejmy nadzieję, że efekty nie będą gorsze niż w poprzednich latach. Dowiemy się tego 22 czerwca.

Po świętach, kiedy poprawiła się pogoda, wzięliśmy się za porządki, by szkoła godnie wyglądała w czasie świąt majowych. Uroczysty apel z okazji Święta Pracy i Rocznicy Konstytucji 3 Maja odbędzie się w poniedziałek 30 kwietnia.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.