Wrzesień 2011

Utworzono dnia 01.09.2011

Krótka relacja z życia naszej szkoły we wrześniu 2011

1 września

Nawet najdłuższe wakacje muszą się kiedyś skończyć.  1 września osiemdziesięciu uczniów naszej szkoły w odświętnych  strojach stawiło się więc na uroczystym apelu rozpoczynającym  nowy  rok szkolny.  Najbardziej przejęci byli uczniowie klasy I, na zdjęciu z wychowawczynią, panią Agnieszką Roszkowską. Teraz przed nami dziesięć miesięcy solidnej pracy.

16 września

„Tu na razie jest śmietnisko,
Ale będzie całkiem czysto.
A tam, gdzie to wysypisko,
Będzie stał mój park”
Troszkę zmieniona piosenka zespołu Golec Orkiestra towarzyszyła nam w tegorocznej akcji „Sprzątania Świata”. Śmieci, jak zwykle, nie zabrakło. Sądzę, że w przyszłym roku też będzie ich dosyć.

23 września

Uczniowie klas I-III  ze swoimi wychowawczyniami  pojechali na krótką wycieczkę do „Lasku Betoniarskiego”. Humory  i pogoda wszystkim dopisały. To pierwsza nasza wycieczka w tym roku szkolnym, ale mamy nadzieję, że nie ostatnia.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.