Utworzono dnia 14.04.2023

W piątek, 14 kwietnia, obchodziliśmy Dzień Ziemi. Zaczęli uczniowie klas I-III, którzy ze swoimi wychowawczyniami posadzili przy naszej szkole mnóstwo pięknych bratków, a potem posprzątali boisko. Później „starszacy” uzbrojeni w kolorowe worki ruszyli zbierać śmieci w wyznaczonych rejonach Bruku. Kłopotów z ich napełnieniem nie było. Kiedy już posegregowane odpady zostawiliśmy pod szkołą, przyszedł czas na ognisko i kiełbaski. Były też pianki, a pani Dyrektor częstowała cukierkami. Radosny nastrój psuła tylko myśl, że śmieci jest co roku tak dużo.
            Dziękujemy paniom: Barbarze Chwesiuk, Katarzynie Mackiewicz, Agnieszce Gumuła i Magdalenie Trzaska za zaangażowanie i pomoc.

W ramach obchodów Dnia Ziemi pani Wioletta Jędrzejak ogłosiła konkurs na makietę globusa.

Wspólne sprzątanie

Utworzono dnia 14.04.2023, 17:20

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.