Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Utworzono dnia 16.05.2017

W odbywającym się w Dzierzgoniu Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt, nasza drużyna dzielnie walczyła… niestety ponosząc porażkę z koleżankami z Dzierzgonia i przegrywając jednym punktem z uczennicami ze szkoły z Bągartu. Z uwagi na małą ilość zawodniczek w klasie VI, drużynę wsparły koleżanki z klasy IV i V. Zawody odbyły się w Dzierzgońskim Centrum Sportowym dn. 10.05.2017r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

12.05.2017r. w Dzierzgoniu odbyły się Gminne Zawody Czwórboju Lekkoatletycznego. Naszą szkołę reprezentowała dwunastoosobowa ekipa: Edyta Bober, Paulina Gałucha, Szymon Górczyński,  Emilia Klemarczyk, Małgorzata Tomaszewska, Kacper Skurtys i Jakub Zaporowicz z klasy VI, Kamil Mątecki i Kacper Pomarański z klasy V oraz Kamila Gałucha, Łukasz Jasieniecki i Julia Pawella z klasy IV. Drużynowo zdobyliśmy drugie miejsce.

Igrzyska

Utworzono dnia 19.05.2017, 18:43