Inauguracja roku szkolnego 2023/24

Utworzono dnia 06.09.2023

W poniedziałek, 4 września, razem ze wszystkimi dziećmi w Polsce rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wcześniej, bo w niedzielę ,Ksiądz Proboszcz odprawił mszę świętą w intencji uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły.

O godzinie 9.30 zebraliśmy się na górnym holu. Przewodniczący Samorządu Szkolnego, Igor Chwesiuk, wprowadził poczet sztandarowy i odśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Następnie przywitał wszystkich zebranych. Potem głos zabrała pani dyrektor Adrianna Pielak. Życzyła uczniom wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Szczególnie ciepłe słowa skierowała do rozpoczynających naukę w naszej szkole „pierwszaków”. Po wyprowadzeniu pocztu uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich klas. Były lody, rozmowy o wakacjach, zabawy na boisku. Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy udanego roku szkolnego.

Inauguracja roku szkolnego 2023/24

Utworzono dnia 06.09.2023, 18:55