Utworzono dnia 18.12.2014

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką pani Eli Sobocińskiej. Nie inaczej było w tym roku. W piątek o godzinie 11.00, na pięknie udekorowanym korytarzu, zebrali się wszyscy uczniowie, pracownicy szkoły, zaproszeni goście-wśród nich ksiądz proboszcz. Pani dyrektor złożyła nam życzenia świąteczne, a potem, po raz kolejny, publiczność mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia dla małego Jezuska. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami. Dzieci miały możliwość poznania naszych tradycji i zaprezentowania swoich możliwości. Po przedstawieniu wspólnie śpiewaliśmy pastorałki i kolędy, w czym wspierał nas ksiądz Robert. W świątecznych nastrojach rozeszliśmy się do domu.

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.