Malbork

Utworzono dnia 20.03.2023

We wtorek, 14 marca, uczniowie klas I-VI naszej szkoły pojechali na wycieczkę do Malborka. Po przyjeździe „maluchy” poszły obejrzeć „Czerwonego Kapturka”, a starsi udali się do Miejskiej Biblioteki na warsztaty poświęcone historii nauczania i wychowania. Zobaczyli zdjęcia dawnych sal lekcyjnych, pomocy naukowych a także dowiedzieli się, jak kiedyś karano niegrzecznych uczniów. Niektórzy mogli nawet poklęczeć na woreczkach z grochem. Sprawdzali  również swoje umiejętności kaligraficzne pisząc piórkiem maczanym w atramencie. Potem oczywiście Mc Donald’s. Najedzeni obejrzeliśmy przedstawienie „Katarynka” według noweli Bolesława Prusa w wykonaniu Teatru Nowoczesnego w Krakowie. Zadowoleni wróciliśmy do Bruku.

Malbork

Utworzono dnia 20.03.2023, 07:20

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.