Najlepsi uczniowie

Utworzono dnia 19.06.2017

Po Radzie Klasyfikacyjnej mamy dobrą wiadomość: WSZYSCY UCZNIOWIE OTRZYMUJĄ PROMOCJĘ DO NASTĘPNEJ KLASY! Znamy już nazwiska najlepszych uczniów w szkole. W klasie II są to: Oliwia Zambrzycka, Lena Kulik, Seweryn Ropiński, Oliwia Neidrowska, Krzysztof Łomiak, Martyna Brzezińska, Nikodem Szczepański. W klasie III: Hubert Tomczak, Amelia Langowska, Nikola Kolasa, Krystian Gałucha. W klasie IV: Gabriela Tomczak z najwyższą średnią w szkole - 5,01, Antonina Klemarczyk i Kacper Chwesiuk ze średnią 4,81, Alan Jędrzejak – 4,64. W klasie V: Agata Dordzik - 4,1. W klasie VI: Edyta Bober - 4,63, Paulina Gałucha - 4,54, Emilia Klemarczyk - 4,45. Klasa IV uzyskała najwyższą średnią klasową - 4,26. Gratulujemy wszystkim osiągnięć i zachęcamy do większych wyzwań w przyszłym roku.