Utworzono dnia 13.11.2018

"Świat staje się piękny w wymiarach serca." Takie serce okazują nam Przyjaciele naszej szkoły, którzy rozumieją nasze potrzeby. Dzięki ich pomocy nasz "szkolny świat"- otoczenie, w którym codziennie przebywamy, rzeczywiście staje się coraz piękniejszym i szczęśliwszym.

Pragniemy serdecznie podziękować panu Włodzimierzowi Zdunkowi za wykonanie dodatkowych szafek na buty i ubrania dla dzieci.

Firmie Leier Polska S.A. dziękujemy za ufundowanie betonowych donic na kwiaty.

Podziękowania składamy fundatorom gablot przeznaczonych na sztandar szkoły oraz puchary, państwu: Dariuszowi Pytce, Marzenie Kozłowskiej, Katarzynie Mackiewicz, Agnieszce Gomuła, Sabinie Wójcik, Ewie Parafjanowicz-Potuczko, Krystynie Trypler-Kłusek, Cezaremu Linkowi, Witoldowi Bądkowskiemu oraz RTI Dzierzgoń.

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia Uroczystości Nadania Sztandaru:

- Rodzicom (nie sposób wymienić wszystkich) za pieczenie ciast, przygotowywanie dekoracji, udzielenie swych talentów, czasu i środków;

- paniom ze Stowarzyszenia Razem dla Bruku za przygotowanie upominków dla uczestników;

- panu Sławomirowi Buzanowskiemu i Krzysztofowi Ossowskiemu za oprawę muzyczną i przygotowanie sprzętu nagłaśniającego;

- pani Jolancie Skrzeczkowskiej za uszycie strojów do krakowiaka dla dzieci;

- pani Jolancie Brzezińskiej za napoje dla uczestników uroczystości;

- panu Januszowi Kulik za wsparcie techniczne;

- BS Dzierzgoń za środki na przygotowanie poczęstunku;

Wszystkim uczestnikom i gościom dziękujemy za przybycie, cieszymy się, że spędziliście z nami ten wyjątkowy dzień.

Dziękujemy Sponsorom

Utworzono dnia 13.11.2018, 21:07