Wirtualny teatr ISKRY NIEPODLEGŁEJ

Utworzono dnia 06.09.2023

Szóstego września wszyscy uczniowie naszej szkoły pojechali na wystawę Iskry Niepodległości. Nowoczesne technologie wizualne służą prezentacji postaci wybitnych Polaków i ich dokonań. Poznaliśmy bohaterów różnych dziedzin życia: techniki, medycyny, kultury czy sportu.  Każdemu rozdziałowi opowieści towarzyszy charakterystyczna muzyka i współczesna grafika.Szóstego września wszyscy uczniowie naszej szkoły pojechali na wystawę Iskry Niepodległości. Nowoczesne technologie wizualne służą prezentacji postaci wybitnych Polaków i ich dokonań. Poznaliśmy bohaterów różnych dziedzin życia: techniki, medycyny, kultury czy sportu.  Każdemu rozdziałowi opowieści towarzyszy charakterystyczna muzyka i współczesna grafika.

Wirtualny teatr ISKRY NIEPODLEGŁEJ

Utworzono dnia 06.09.2023, 19:26